درباره گروه طراحی پیتار | طراحی سایت در قزوین
صفحه اصلی/درباره ما

درباره گروه طراحی پیتار

کاتالوگ گروه طراحی پیتار
کارت ویزیت گروه طراحی پیتار
کارت ویزیت گروه طراحی پیتار

گروه طراحی پیتار در سال ١٣۹۲ به صورت رسمی توسط جمعی سه نفره و در قالب یک تیم برنامه‌نویسی و با انجام پروژه‌های مختلف در حوزه طراحی سایت فعالیت خود را آغاز کرد. و امروز، با تکیه بر تجربه، خلاقیت و علم آکادمیک اعضای خود و با عنوان گروه طراحی پیتار پا به عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور نهاده است . پیتار مسلط بر حوزه ی بازار خدمات گرافیک رایانه ای و IT در زمینه های طراحی سایت ، طراحی نرم افزار و خدمات مبتنی بر وب ، سئو و بهینه سازی وب سایت، گرافیک رایانه ای، طراحی اپلیکیشن (تحت وب و ویندوز)، عکسبرداری صنعتی، ارائه پلن های دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک برای راه اندازی کسب و کار آنلاین توانسته به عنوان یک گروه خلاق و نوآور در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان خود بردارد. ما در گروه طراحی پیتار تلاش میکنیم تا با بهره گیری از تجربه فعالیت چند ساله در عرصه های مختلف دنیای وب و گرافیک و با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و فناوری های دنیا در زمینه طراحی و پیاده سازی، نیازهای گوناگون مشتریان خود را با ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه معقول جوابگو باشیم.

خطی مشی

سیاست‌های کاری گروه طراحی پیتار نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

هدف و مأموریت

هدف گروه طراحی پیتار نیز در راستای اهداف دانش بنیان پیش می‌رود. برند گروه طراحی پیتار در بین همکاران بازار اینترنتی در ایران درحال یافتن جایگاه خویش است و ارتقا جایگاه به برندی یکتا در این عرصه هدف گروه طراحی پیتار می‌باشد. افزایش روز افزون امکانات پنل های کاربری گروه طراحی پیتار همگام با نیاز مشتریان در راستای رسیدن به این هدف تا به امروز ما را یاری نموده است.

وجوه تمایز و ارزش‌های بنیادی

- آموزش و پشتیبانیگروه طراحی پیتار خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان و کاربران خود می‌داند. پشتیبانی به‌ صورت تلفنی و درساعات اداری در تمامی ایام سال ارائه میشود، گروه پشتیبانی به‌صورت فیزیکی در شرکت حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین خواهند بود.- آموزش و مهارت های آنلاینبرگزاری دوره های آموزش مجازی تبلیغات و بازاریابی آنلاین و بکارگیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در آموزش کاربری محصولات و خدمات مطابق تعهدی که در امکانات محصولات و خدماتمان به مشترکین داده ایم از دیگر ویژگی های بارز واحد آموزش و پشتیبانی فنی گروه طراحی پیتار شمرده میشود که از ابتدا بر روی آموزش کار با محصولات و خدمات مان پافشاری کرده ایم و برایمان نتایج مثبتی همچون رضایتمندی مشترکین را داشته است.- ایده‌ها و طرح‌های جدید اغلب سرویس ها و محصولات گروه طراحی پیتار مشابه خارجی نداشته و کاملا مطابق با بازار ایران طراحی و ارائه میشود , از این رو به ایده های و طرح های جدید پرسنل مستقیم و غیر مستقیم و الی الخصوص مشتریان بلقوه جدید و قدیمی خود اهمیت بالایی داده و برای آن در بخش توسعه بازار و محصولات اهمیت خاصی قائل هستیم. مشاورین فروش گروه طراحی پیتار مطابق با یک دستورالعمل جدید با استفاده از اپلیکیشن های پیامرسان، ایمیل و همچنین درصورت تمایل مشتری به صورت حضوری توانسته اند به مشترکینمان خدمات مشاوره رایگان ارائه کنند، چرا که بر این باوریم مشاوره صحیح و اصولی یک سرمایه گذاری بلندمدت برای مجموعه گروه طراحی پیتار میباشد .

” امید است در مسیر تازه سازی محصولات و خدمات ما را همراهی کنید “