نمونه کارهای گروه طراحی پیتار
صفحه اصلی/نمونه کارها

نمونه کارها

ما در گروه طراحی پیتار سعی داریم تا سایت هایی که برای مشتریانمان طراحی میکنیم، با آخرین متد ها و تکنولوژی های طراحی سایت طراحی شده باشد، تا نه تنها از نظر جلوه ظاهری جذاب باشد بلکه از نظر رابط کاربری نیز ساده و کارآمد باشد. علاوه بر این تمام سعی ما بر این است که سایت هایمان صورت واکنشگرا و با کد نویسی بهینه طراحی شود و نیاز مشتریانمان را رفع کند.
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

گرافیک یک اثر هنریست که پیامی را از طریقی بصری در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب میرساند. این حیطه‌ از هنرهای تجسمی که گرافیک رایانه شاخه ای از آن است، امروزه برای مقاصد تبلیغاتی و اطلاع رسانی به کار میرود.
خدمات طراحی پوستر، نشان (Logo)،آگهی تبلیغاتی، جلد و صفحه آرایی (layout) برای کتاب و نشریه، گرافیک صفحات وب، کارت ویزیت ، سربرگ و ست اداری، کاتالوگ و بروشور و... از جمله خدماتی هستند که تیم گرافیک گروه طراحی پیتار آماده ارائه به مشتریان است.
پس از پیشرفت های چشمگیر در علم فناوری اطلاعات و گسترش هرچه بیشتر نرم افزار ها و شبکه ها، نرم افزارها بتدریج به سمت وب گرایش پیدا کردند، تا جایی که امروزه نرم افزارهای تحت وب که به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیاز شان را در هر زمان و از هر مکان می دهد در حال جایگزین شدن به جای مدل های قبلی اند و تیم طراحی نرم افزار گروه پیتار آماده ارائه خدمات طراحی نرم افزار (تحت وب و سیستم عامل) به صورت سفارشی به مشتریان خود است.
طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار