خدمات گروه طراحی پیتار
صفحه اصلی/خدمات پیتار

خدمات پیتار

هدف اصلی ما در بخش طراحی سایت گروه طراحی پیتار، پاسخگویی به انتظارات و همچنین نیازهای عملکردی مشتریانمان در حوزه طراحی سایت است. ارائه خدمات طراحی وب سایت منحصر بفرد و با کیفیت بالا، به گونه ای که نه تنها برای بازدید کنندگان بلکه برای موتورهای جستجو نیز جذاب باشد.
طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک
گرافیک، تلفیقی از علم و هنر ایده پردازی و شناخت نیازها و در نهایت به تصویر کشیدن این ایده ها و خواسته هاست که وظیفه انتقال پیام به مخاطب، با زبان بین المللی طرح و نقش و نگار است که می‎تواند ارتباط روانی و تأثیر گذار با مخاطب اثر برقرار کند. علم و هنر استفاده از این زبان بین المللی و تأثیرگذار، توسط طراحان گرافیک حرفه ای پیتار بکار گرفته شده، تا پیام برند شما را به بهترین شکل ممکن و در کوتاهترین زمان به مخاطبان و مشتریان منتقل نماید.
وب سایت در حقیقت خود یک نرم افزار است که در بستر وب اجرا میشود و در قالب یک برنامه کاربردی و مبتنی بر مدل سرویس دهنده/سرویس گیرنده به کاربران سرویس میدهد. با توجه به تخصص گروه طراحی پیتار در ارائه ی نرم افزار در بستر شبکه، ما آمادگی طراحی انواع نرم افزار را بصورت تحت شبکه و تحت سیستم عامل به صورت سفارشی را داریم.
طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار